La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 527 Culés

48

Hulk uciszający rasistów udających małpy - jakie to jest piękne. :)



Filmik jeszcze z czasów, gdy Brazylijczyk grał w Porto.

3

@ViscaBarca123 Nie rozumiem jak duży przerębel trzeba mieć w głowie by zachowywać się w ten sposób.

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Niestety na polskich stadionach nadal podobne wybryki. Sam jestem świadkiem, nierzadko.

5

@ViscaBarca123 Nigdy nie zrozumiem rasistów :D

0

@kerouac na jakim stadionie to nierzadko slychac?

konto usunięte

1

@liberos35 W tym sezonie doświadczyłem tego na Arce (w kierunku Maghoma), w zeszłym na Legii i Śląsku. Nie były to może obelgi na miarę zachodnich kibiców, ale prześmiewcze, rasistowskie żarciki itd.

0

@kerouac na slasku???????chdze na slask,na b i nikt nie jedzie po czarnych.

0

@liberos35 no chyba ze jacys kulturalni kibice

konto usunięte

0

@liberos35 Na śląsku były może z 2-3 sytuacje, ale na Arce daj spokój.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?