La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Nie głupim rozwiązaniem byłoby żeby Coutinho jutro zagrał nawet od pierwszej minuty. Ostatni Philippe w słabszej formie to dobrze jakby się przełamał.

0

@dawo17 A dla mnie to powinien se posiedzieć. Brakuje mu intensywności z czego w sumie był znany już w LFC więc niech sobie odpocznie chłopak

7

@Striker No ale on właśnie stracił formę po przerwie spowodowanej kontuzją. Wydaje się więc, że brakuje mu rytmu.

3

@hen0x On tę formę stracił już we wrześniu według mnie. Z tym terminem mogę trochę przesadzać, ale wiadomo o co mi chodzi. No i dodam że nie ma tu znaczenia czy jest wystawiany jako fałszywy skrzydłowy czy typowy pomocnik (co akurat ty pewnie wiesz).

0

@Striker A jakoś był najlepszym zawodnikiem w meczu z Interem, a wcześniej też regularnie serwował bramkę czy asystę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?