La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

2

Hahahahahaha, tylko tyle mogę powiedzieć patrząc na skład. Dembele ława XDDD Rakitic w składzie, nie no trzymajcie mnie bo nie wytrzymie.

6

@kuz No a kto mial zagrac za Vidala, ktory wylecial w ostatniej chwili?

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Dembele :D zmiana w pierwszej minucie żeby mu zgranie nie spadło ;)

0

@Rewolucja123 Collado albo Puig.

3

@Rewolucja123 Nie ma co ludziom tutaj tłumaczyć, 90% kompletnie nie zna się na piłce nożnej.

0

@kuba4352r375 4 max mlodych. Kontuzja Semedo I na lawce masz Guillema.

0

@Rewolucja123 Coutinho? Wraca po kontuzji, potrzeba mu minut tym bardziej ze słabym rywalem. Już lepiej jakby jakiś młodzik zagrał z ławki niż ten Rakitic.

0

@skubi99 I wlasnie dlatego w Barcelonie trenerzy sa max 3 lata.

0

@kuz To wtedy Alena lub Malcom lawka.

0

@Rewolucja123 To już lepiej Denisa do pomocy cofnąć za Rakitica, a Coutinho dać na skrzydle, chłop się wykończy. Jak przy dobrym wyniku Valdek po przerwie go nie ściągnie to chyba mózg zostawił w domu.

0

@kuz Denis jest fatalny w pomoc I nawet Valdek wie, ze lepiej sobie radzi na skrzydle.

0

@skubi99 Cieszę się, że Ty jesteś wielkim znawcą futbolu, pozdrawiam cieplutko!

0

@kuz Przynajmniej po komentarzach widać, że ty nim nie jesteś. Pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?