La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

1

No Boca cisnąć cisnąć, to bydło nie może wygrać po tym co zrobili przed rewanżem.

13

@FCB24 no tak, bo piłkarze też rzucali kamieniami

0

@prokofiew Jaki klub tacy kibice. Boca powinno już mieć ten tytuł przez walkower. Kibice Boca jakoś nie wariowali

1

@prokofiew Niektórzy tego nie rozumieją... Dla nich skoro kibice River coś zrobili to trzeba też ukarać zawodników i cały klub zamiast wyłapać bandytów xD

2

@FCB24 Gdyby taką szopkę zrobili kibice Barcy przed finałem LM z Realem to też tak domagałbyś się walkowera dla Realu czy jednak uznałbyś że zawodnicy i wielu normalnych kibiców nie miało z tym nic wspólnego i walkower były zbyt wysoką karą? xD

3

@FCB24 To domaganie się walkovera jest śmieszne. Sama drużyna niczym nie zawiniła. mecze powinno rozstrzygać się na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?