- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 956 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 956 Culés
3
Semedo dzisiaj naprawdę tragiczny, ogromna dziura na prawej stronie obrony i większość akcji Totki przeprowadzały właśnie jego stroną, a nie młodego Mirandy (który myślę że jak na okolicznośći- bardzo poprawny dzisiaj). Arthur jak zwykle świetna kontrola i gra piłką, jednak za mało gry do przodu, podbnie można powiedzieć o Aleni, który za to bardzo dużo pracował na boisku i zagrał mecz który (mam nadzieje) może dać mu argumenty do częstszej gry. Według mnie fatalne wejście Busquetsa który grał zaskakująco wysoko i tworzył dziury z tyłu, w akcji bramkowej bardzo się zapędził, Raktić zdecydowanie lepszy. Munir jak zawsze... Coutinho wreszcie pozytywny mecz, Dembele piękna bramka, poza tym dalej nie odpowiedzialny. Takie moje zdanie :)
MVP: Zdecydowanie Cillessen
Najgorszy: Semedo
0
@Kacper1432 Semedo ma wszystkie takie ostatnie mecze. Różnica taka że wcześniej jego błędy niwelowali asekurujący partnerzy, tym razem padła bramka, więc jego gra jest bardziej na celowniku, ale z Espanyolem czy Villarreal grał podobnie.
0
@pax Ciężki mi ocenić, nie będe się kłócił, nie zwracam tak uwagi na grę poszczególnych zawodników, dzisiaj zauważyłem ogromną dziurę po prawej stronie, myślę że można też tu dopisać właśnie brak pomocy od kolegów, bo Alenia i Dembele często spóżnieni, ale Semedo dzisiaj swoją chaotycznością i błędami w ustawieniu bardzo rzucił się w oczy
0
@pax Jesteś uprzedzony po prostu do tego piłkarza. Prawda jest taka,że Roberto jest jeszcze gorszy i na siłę pchany na prawą obronę po to by tylko grał. Semedo ma jakoś barierę którą musi pokonać bo możliwości ma o wiele większe niż ten cały Roberto. Niestety takiego Alvesa szybko nie będzie jak w ogóle będzie.
2
@Kacper1432 Semedo generalnie się źle ustawia schodzi za wysoko i za blisko środka boiska, dodatkowo podchodzi do przeciwników z piłką w drugiej linii obrony, wtedy zostawia dziurę - która przeważnie łatają stoperzy (dzisiaj non stop Lenglet i Verma - nawet Verma faulował po asekuracji 22-24 metry od naszej bramki. Do asekuracji PO non stop schodzą pomocnicy i stoperzy nie wyłączając Dembele.
Tak grał w obronie z Villarreal
5'- za szeroko ustawiony i zostawia swoją stronę, na szczęście zgranie zawodnika Villarreal z skrzydła przecina Pique.
34’- błąd w ustawieniu, asekuracja Pique
41’- złe ustawienie Semedo, Dembele asekuruje ale zostaje wzięty na raz, sytuację wyjaśnia Pique
46’- Semedo nie zamyka swojej strefy, przerzut za jego plecy, na szczęście przeciwnik przy próbie minięcia się z nim zderza.
48’- złe ustawienie Semedo w ataku pozycyjnym Villarealu, Pique asekuruje i odbiera
51’- błąd w ustawienie Semedo , Villarreal gra na szczęście niedokładnie i przejmuje asekurujący Pique
62’- złe ustawienie Semedo, zostawia zawodnika zza plecami, ten na szczęście uderza niecelnie z 18 metrów
73'- Pique asekuryje prawą obronęi wślizgiem wyjasnia sytuację
74’- kolejny błąd w ustawieniu Semedo, wyjaśnia Pique
90’ Pique znów skutecznie asekuruje Semedo.
24’- strata Semedo na własnej połowie, za daleko wypuścił piłkę, Ivan biegnie asekurując powstałą dziurę w obronie.
54’- Semedo daje dośrodkować
54’- Semedo ograny w polu karnym, Pique pomaga i wyjaśnia sytuację
67’- zbyt łatwo objechany Semedo (wcześniej Rakitić) Villarreal z łatwością przechodzi z obrony do ataku.
76’- niezablokowane przez Semedo dośrodkowanie łapie Ter Stegen
Z Espanyolem poczatkowo wydawało mi się że grał lepiej w obronie ale oglądajac drugi raz łapałem się za głowę.
1
@Klimach fan Problem jest jeden - rozmawiająmy o tym jak kto gra, obecnie w konsekwencji kontuzji Roberto gra Semedo więc rozmawiamy o jego grze. Potencjał może mieć, ale jak go nie wykorzystuje to zostaje jedynie zawodnik z niewykorzystanym potencjałem. Gra ponad 50 spotkań w Barcelonie i cięgle słyszę o potencjale. Tak jak słyszę o szybkości Semedo, ale do ofensywy on przeważnie albo nie wraca albo w trybie spacerowym. Nie jestem uprzedzony, po prosto oceniam grę bez uprzedzeń czy upodobań.