La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1361 Culés

7

Jak ja widzę tą plejadę gwiazd, które wystąpią na Sylwestrze w Zakopanem to ogarnia mnie zażenowanie, jeszcze ta zapowiedź w TVP1 "Najbardziej znane i lubiane gwiazdy, Sławomir, Martyniuk, Boys, Zespół Weekend, Dawid Kwiatkowski..." i na końcu dumny Kurski :/

1

@MesQueUnClub_87 Dobrze ze tv nie mam xd.

2

@MesQueUnClub_87 W Sylwka to się leci ostro z "napojami" z ekipą, a nie ogląda tv'ika ;v

konto usunięte

3

@MesQueUnClub_87 to po co uprawiasz masochizm? Ludzie maja się bawić wszędzie i w Zakopanem i w Warszawie i każdym zakątku Polski

2

@marcinK0000 Mi się jeszcze nie zdarzyło spędzić Sylwka przed TV, ale smuci mnie, że propagują taką profanację, a co gorsza, że jest na to popyt.

1

@Gomola Ty, ale ja nie zamierzam tego oglądać :D tylko stwierdzam fakt.

2

@MesQueUnClub_87 A Rodowicz? Jak ona nie gra, to nawet nie włączam.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Ja sam osobiście ich nie słucham bo nie do końca przepadam za disco polo ale jaki masz w tym problem? Ludzie chcą się bawić i przy takiej muzyce się bawią - disco polo to mimo wszystko czy chcesz czy nie, nasza narodowa muzyka. Ściągają najważniejszych.

1

@chudym Mam z tym problem, że ta narodowa muzyka jest tak mało ambitna, i z tym, że naszą nację cechuje minimalizm i zadowolą się byle czym.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Nic z tym nie zrobisz, nie zmienisz tego.

1

@chudym To fakt. Zgadza się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?