La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

1

Taka specyfikacja za ok 4 tyś:



I5 8600K, 16 Gb Ram DDR4, GTX1060 6GB Zasilacz SilentiumPC modularny 600W, 240 SSD + 1TB. Obudowa też jakaś od Silentium z oknem 3 wentylatorami i możliwościa dołożenia 2, nagrywarka dvd itp

Pytam poglądowo
Warto?

1

@BlauGrana1404 A RAM to 2x8 GB? Jaki SSD( SATA, M.2/PCie )?

1

@BlauGrana1404 za 4k zmieściłeś i5 8600k? jaka płyta główna?

1

@fcbarcafan19 2x 8 GB, SSD M2, dodam ze płyta głowna MSI Z370 Gaming +

1

@BlauGrana1404 Taktyczny.

1

@BlauGrana1404 masz jakiś koszyk złożony z tymi częściami? Mógłbyś podesłać?

1

@Dzemik55 Nie mam. Sam składam kompy. Niektóre czesci jak karta graficzna czy zasilacz to nowki jednak taki np dysk albo płyta głowna to wyłapane okazje na aukcjach z gwarancjami i używalnością nie dłuższa niż dwa miesiące. Taki zestaw kosztował mnie 3600 zł, sprzedaje za 4 tyś znajomemu, pytam czy wy kupilibyście za 4 tysie taki zestaw? Czy jednak coś byście zmienili? W zestawie nowe części to:

Zasilacz, obudowa, chlodzenie, karta graficzna, dysk HDD,

Używane:

Płyta główna, procesor, ramy, SSD


Wszystkie używki skrupulatkie sprawdzone. Posiadają paragony oraz gwarancje.

0

@BlauGrana1404 Może bym kupił, ale najpierw pomyślałbym o Ryzenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?