- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
0
Witam po dwóch latach użytkowania Xaiomi Redmi Note 3 pro mam taki problem, że telefon wyłącza się przy 20% baterii i dopiero przy podłączeniu do ładowarki włącza się. Zauważyłem, że szczególnie dzieje się to gdy jestem na dworze, na mrozie. W domu takiej sytuacji nie miałem. Co dziwne wczoraj jak coś takiego mi się stało to po podłączeniu do ładowarki, telefon pokazał od razu 47% baterii a przecież przed tym jak się wyłączył było ok. 20%. Bateria do wymiany czy macie jakieś inne pomysły?
1
@bartekvisca Powiedz mi czy w tym telefonie bateria jest wyjmowana?
edit.
Ok, znalazłem informację na ten temat w internecie. Pytałem ponieważ miałem podobny problem w innym telefonie i doszedłem do tego, że blaszki stykające baterie wykrzywiły się i nie działała ona w pełni funkcjonalnie.
1
@bartekvisca To przez to, że masz za niską temeraturę w telefonie, w dzisiejszych czasach praktycznie kazdy telefon ma wbudowaną taka funkcje, aby w telefonie nie osłabiać funkcji i baterii, bo nie sa one przeznaczone do pracy na mrozie.
0
@SeeleyBooth Niestety nie.
0
@Bovciek Ale nie pamiętam, żeby w tamtym roku zimą taka sytuacja się działa.
0
@bartekvisca Widocznie miałeś (nie)szczęście ;)
Mozliwe tez, ze ta funkcja na xiaomi weszla dopiero w tym roku na wiosne/lato wraz z jakas aktualizacja systemu w co watpie.
0
@bartekvisca Bateria straciła swoje właściwości, nie słuchaj tych fachowców poniżej, niedługo będziesz zmuszony do wymiany baterii koszt nie jest duży bo około 60-80zł w serwisach, a wiem bo prowadzę swój serwis i to jest jedna z oznak padających baterii