La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1139 Culés

0

Panowie, bądź Panie, mam pewien problem, mianowicie dziś przekazano paczkę do doręczenia (Poczta polska) o godzinie 9;35. Czekałem cały dzień na paczuszkę od Poczty polskiej ale nikt nie przyszedł. Teraz sprawdzam i okazało się że o 15;55 napisane jest na czerwono próba doręczenia... Co teraz? Mam jechać 40km specjalnie na pocztę żeby odebrać tą paczkę czy jak? miał ktoś już taki problem?

1

@pawelgrywalski13 Jeśli byłeś cały dzień w domu, a kurier nie przyjechał więc obstawiam, że mają tyle pracy, że nie chciało mu się przyjeżdżać. Przedzwoń jutro do nich.

1

@pawelgrywalski13 Z tego co wiem to teraz na poczcie jest możliwość że przez telefon umawiasz znowu kuriera, a jak im powiesz, że na pewno byłeś w domu a takie coś pisało to tym bardziej pewnie to zrobią :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?