La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

0

lubię tego typu pytania jeszcze jak dacie uzasadnienie bedzie wspaniale =)
Jezeli mielibyscie wybierac, to kogo byscie widzieli e Barcelonie?
Koulibaly czy van Dijk?
Eriksen czy Pogba?
Kane czy Gabriel Jesus?
moje typy to koulibaly, pogba i gabriel =)

konto usunięte

4

@empooxd Koulibaly, Eriksen, Kane.

1

@empooxd van Dijk, Pogba, Kane.

konto usunięte

5

@empooxd Van Dijk,Pogba, Gabriel Jesus

0

@_Juventus_ Kane do Barcelony? Oj, to by nie wypaliło. :D

konto usunięte

0

@Junngeas A tam... Kluivert też był takim klockiem jak Keane, a sobie poradził fajnie.

1

@_Juventus_ To były inne czasy, Barcelona Rijkaarda o wiele różniła się od tej obecnej. ;) Chociaż w sumie Gudjohnsen jako zmiennik radził sobie wyśmienicie także u Guardioli... No ale nie wiadomo, jakby to było, gdyby grał w once de gala kosztem Eto'o.

konto usunięte

1

@Junngeas Wiesz co? Po prostu przyzwyczaiła do innej gry. Ale kto powiedział, że do końca świata Barca ma mieć napastnika technicznego? Czasy Iniesty i Xaviego odeszły... niedługo skończy się również dominacja Messiego, bo zakończy karierę i może pora zmienić system grania?

0

@_Juventus_ Sprowadzając Arthura, Coutinho i robiąc zakusy na de Ligta oraz de Jonga Barca raczej daje do zrozumienia, że nie zamierza zmieniać systemu grania. Można go jedynie trochę zmodyfikować, ale myślę, że tak szybko nie da się tej tiki-taki wybić z DNA Blaugrany. ;)

2

@empooxd Van Dijk
Pogba
Jesus

konto usunięte

2

@Junngeas No to prawda. Ja bym po prostu chciał zobaczyć Barcę grającą inaczej, bo też uważam, że trochę tiki-taka już została na świecie ''przeczytana'' i nie jest tak skuteczna jak niegdyś.

0

@empooxd Dijk
Pogba
Jesus

0

@_Juventus_ Mi się osobiście tiki-taka nigdy nie podobała, zawsze zachwycałem się błyskawicznymi kontratakami, dlatego kibicuję Realowi, a nie Barcelonie. :D

konto usunięte

1

@Junngeas Rozumiem. Pamiętam za Mourinho kontry Realu Madryt... było naprawdę na co popatrzeć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?