La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

0

Czy wysyłając przy rejestracji na eForutnie zdjęcie dowodu osobistego można zakryć zdjęcie czy ono też musi być?

6

@Witekk10 Jasne, do niczego im to niepotrzebne. :)

konto usunięte

0

@Witekk10 Nie mozna

5

@MarioVeB! Oczywiście, że można.

0

@ViscaBarca123 I weź się tu czegokolewiek dowiedz :D

4

@ViscaBarca123 Mario swoje wysłał i od tamtej pory cały internet go gnębi. Dlatego nie można :)

0

@ViscaBarca123 Dzięki!

6

@ViscaBarca123 Ja bardziej ufam Mario, on wie lepiej. Zresztą jak zawsze. Bądź jak Mario.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Dziwne w STS by to nie przeszło .Cały dowód ma być widoczny .

0

@ViscaBarca123 Jeszcze jedno pytanie mam, co do konta. Czy konto bankowe musi być moje? Gdybym podał konto rodziców, to weryfikowali by to w jakikolwiek sposób?

0

@Witekk10 Chyba nie. Ja miałem podane konto bankowe brata. Nie było żadnych problemów. :)

0

@ViscaBarca123 Dzieki jeszcze raz ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?