La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

32

Tak jak pisałem wcześniej, tak robię, a więc pierwszy cytat z biografii Leo.

Leo na jednym z pierwszych treningów w Barcelonie podczas testów. Wrzesień, 2000 rok.

"Jorge (ojciec Leo) nie potrafił stwierdzić czy presja wpływa na jego syna dobrze, czy źle. Pewnego razu jeden ze znajomych Minguelli ( ówczesny znany agent piłkarski, mający kontakty w Barcelonie) zasugerował mu, że powinien nagradzać Leo prezentami za zdobyte bramki. Jeżeli chłopcu podobał się jakiś plecak albo przypadły mu do gustu korki, mógł je dostać za boiskowe wyczyny, na przykład za pięć goli. Jorge nie był przekonany do tego pomysłu i wolał się nie mieszać. Okazało się jednak, że wyzwanie zmobilizowało Leo. Trafił do siatki cztery razy, a potem jeden z jego strzałów odbił się od słupka i wydawało się, że piłka wpadła do bramki. Messi usłyszał jednak, że futbolówka nie przekroczyła linii - gola nie ma. Chłopak wpadł w szał - przecież weszła! Stawką był cały zestaw sprzętu sportowego, w związku z czym rozpętała się gorąca dyskusja. Ostatecznie Leo dostał prezent ".

Póki co nic ciekawszego nie było, obiecuję, że w późniejszej fazie będą na pewno ciekawsze ciekawostki.
Aczkolwiek mam nadzieję, że i ta okaże się dla kogoś nowa, interesująca.

6

@Krystian1899 I to jest wspólna cecha z Ronaldo - że oni zawsze chcieli więcej tylko z tym, że CR7 się z tym uwidacznia, a Leo chowa to bardziej w sobie.

7

@Katalonbar Tak, to prawa. Obaj maja w sobie niesamowitą chce udowodnienia sobie przede wszystkim chyba, że są najlepsi.

0

@Katalonbar Jak? Messi ciagle w wywiadach powtarza ze chce wiecej

0

@mekston Chodzi mi bardziej o rodzaj ekspresji w jaki oni to wyrażają. Jak Ronaldo nie wychodzi to macha rękoma, a Leo dosyć często spuszcza głowę w dół.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?