- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
0
Eriksen do nas nie przyjdzie, nie ma co się łudzić. Przyszedł Coutinho.
Co do składu. Najlepiej będzie jak damy sobie spokój z Rabiotem, sprowadzić de Jonga, pozbyć się Rafinhii, Denisa, a w ich miejsce wziąć De Ligta. Co do Rakiticia mam różne myśli, czasami potrafi zagrać naprawdę dobry mecz, ale irytuje mnie często. Jeśli byłaby oferta za niego +60 mln to brałbym ją w ciemno, przy czym zrobi się miejsce więc to byłaby wielka szansa dla Alenii, a bardzo wierze w niego.
0
@Aureczek No i wyjasnione. Dzieki.
0
@Aureczek Alena za Rakitica? To ja nie mam więcej pytań.
1
@Odesseiron przeczytaj cały komentarz i później odpowiadaj.
De Jong miałby przyjść na jego miejsce.
1
@Aureczek Skoro de Jong w miejsce Rakiticia, to Twoje zdanie że zrobi się miejsce dla Alenii i będzie to dla niego szansa nie ma już sensu za bardzo. Nie kupią de Jonga żeby siedział i patrzył jak Alena gra
1
@Striker masz rację, tylko zobacz ile meczów gra Rakitić.
A De Jong i Alena mogliby na tym bardzo skorzystać.
0
@Aureczek No to też prawda, chociaż na ten moment to jak wróżenie z fusów
0
@Aureczek Przeczytałem. Najpierw kupujesz de Jonga (który przez klub szykowany jest jako zmiennika/następce Busiego). Potem sprzedajesz dwóch ofensywnych pomocników, a w ich miejsce kupujesz stopera. Następnie sprzedajesz środkowego pomocnika, a w jego miejsce sprowadzasz ofensywnego pomocnika.
Reasumując, dobrze, ze to nie Ty decydujesz.
0
@Odesseiron Jaki pożytek jest z Denisa i Rafinhii? Oni są ofensywnymi pomocnikami? z tego co pamiętam jeden grał częsciej na lewym skrzydle, a drugi na prawym. Według mnie są kompletnie nie potrzebni, nie ten poziom. Myślę, że większość tutaj osób byłoby za tym, żeby sprzedać Rakiete gdyby była oferta ponad 60 mln. Robi się wtedy miejsce i niektórzy by zyskali na tym bardzo.