La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

19

Ludzie za Pepem poszli by w ogień. Piłkarze to samo. Wystarczy poczytać wywiady, zobaczyć jak piłkarze traktowali się za czasów Pepa, jaka była świetna atmosfera. Co Messi by powiedział o Pepie? Czemu Ferguson go tak cenił? Pep gdzie nie idzie pokazuje ciekawą, fajną piłkę z odważnym spojrzeniem. Piłkarze, którzy nie mieli formy w City stali się gwiazdami, gdzie każdy by ich chciał. W Barcy stawiał na Busiego chociażby kosztem świetnego Toure. Zostawił nas z mega potencjałem na przyszłość. Z Live rok temu odpadli, ale co w pierwszej połowie grali...Wolę taką piłkę niż wygraną LM przy byle jakiej grze. Z tego słynie Barca i kto jak kto, ale Pep rozumiał doskonale z czego słynie, bo to była doskonała spuścizna po Johanie. Wielka szkoda, że Johan nie ma okazji się wypowiedzieć, bo myślę, że nie podobałaby mu się taka gra i to jak się "wprowadza" wychowanków. A jeśli chodzi o obecną Barcę. Mamy genialnych piłkarzy, wierzę że Pep wycisnąłby z nich jeszcze więcej. Dawno nie mieliśmy tak dobrej kadry. Nie wiadomo jak potoczyły by się losy wychowanków, ale wiem jedno. Pep na pewno by próbował. Brakuje mi gościa i nie ukrywam tego, że to chyba jedyny trener który mógłby (co się nigdy raczej nie zdarzy) poprowadzić Barcę odpowiednio.

1

@koksik2700 Niby nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Moim zdaniem Guardiola teraz w dwumeczu z LFC znowu by przegrał

0

@barcelonaLM Niby się mówi, że rzeka ciągle płynie. I może ta sama, ale woda inna. Inne pokolenie piłkarzy już w sumie. Zostały z ery Pepa ostatki.

9

@koksik2700 Zaraz ci wyskoczy jakiś Janusz i powie że tiki taka została rozpracowana, bla bla bla a Guardiola to w sumie słaby jest bo mu się trafiła złota generacja piłkarzy, to pewnie ci sami ludzie co po drugiej stronie gadaliby że Messi by nie istniał bez Xaviego i Iniesty

konto usunięte

0

@barcelonaLM To twoje zdanie. Myślę, że zdecydowała by dyspozycja dnia. Ale kadrowo w dwumeczu City ma większe szanse.

2

@Phatro Tiki Taka tak rozpracowana, że City. Drużyna bez DNA Barcelony, potrafi gnieść rywali ofensywnym, pięknym stylem. I nie mówię tu akurat o dzisiejszym meczu. Jak słucham o potrzebie obrony i złotej generacji piłkarzy. To jakbym słuchał Mou. A każdy kto pamięta czasy Pepa, doskonale wie, jak bardzo się go tu nienawidzi.

konto usunięte

0

@koksik2700 Cieszę się, że nas coraz więcej :D.
Może kiedyś (miejmy nadzieję, że w następnym sezonie) wrócą wspaniałe i magiczne czasy

1

@Pedeudo Nie wiem czy co raz więcej, ponieważ nie przepadam za Valverde od początku. Chociaż życzę mu dobrze, bo życzę dobrze Barcy. :)

0

@koksik2700 Guardiola to jedyny trener którego brałbym z pocalowaniem ręki i to pomimo że byłby drugi raz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?