- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
6
Kiedyś to były klimaty
1
@sidzej dziś też są.. tylko niestety nie w mainstreamie
2
@Pedeudo Dokładnie. Mainstreamowa muzyka często jest dość prymitywna. Ale jak się trochę bardziej poszuka, to znajdzie się coś naprawdę wartościowego w zależności od gatunku.
A jeśli chodzi o "kurła, kiedyś było lepiej", to może chodzi o to, że kiedyś różne gatunki muzyczne, zespoły etc., były rewolucyjne, przez z większa nostalgią się o nich wspomina. Trochę jak z filmami. Wybitne filmy powstają, ale czy za 20 lat będą pamiętane tak jak "Ojciec Chrzestny", czy "Pulp Fiction"? O to będzie bardzo ciężko.
0
@sidzej Kozacki utwór
0
@macio_944 Dem to podsumował, Nostalgia to zło :D
:D
0
@sidzej Teraz słuchamy Tuzzy.
0
@sidzej Jako że Kate Pierson nagrała z nimi kawałek Shiny Happy People to warto przypomnieć też zespół The B 52's, który znany jest głównie z kawałka Love Shack
0
@Pedeudo Czym dla Ciebie jest obecnie mainstream? Obecnie, chyba jak nigdy wcześniej nikt nie ogranicza artystów, a takie prowokacyjne utwory są wręcz promowane.
0
@mkord Dzisiaj podział na mainsteam i "podziemie" praktycznie nie istnieje. Ewentualnie jest bardzo płynny, ciężki do ujęcia. W końcu jakaś tam piosenka może nie być grana w radiu, a mimo to mieć miliony w wyświetleniach. Czego przykładem większość rapu teraz.
0
@mkord To mało ambitne coś. Napisanie czegoś głębokiego jest nieopłacalne, może się sprzedać jak jesteś już gwiazdą.. Znam się trochę na muzyce, wiem jak powstaje. Sam grywam na gitarze...
Dziś nawet nie trzeba umieć na niej grać, wystarczy ją zsamplować. Po co tracić czas na nagrywanie ścieżki.. i poprawianie jej.
Już nie mówiąc o tym, że wytwórnie promują same takie chłamy i przeciętny Kowalski, który sam nie poszerza swojego gustu poza stacjami radiowymi czy telewizyjnymi ma ograniczony wybór.
Najśmieszniejsze są newsy w których popowo-rockowe gwiazdki uważają swoją muzykę za rock :D.
1
@Pedeudo Mało ambitna to może być twórczość. Mainstream to opiniotwórcze media, więc twój komentarz o nim jest nietrafiony. Z drugiej strony zgadzam się, że teraz "twórcy" muzyki to ofiary gotowców i pędu do szybkiej promocji. Mam wrażenie (chyba podobnie jak Ty), że teraz nie liczy się jakoś muzyki/tekstu ale to kto ma siłę przebicia w radiu, nie ważne co nagrał, ale liczy się, to że ma menago ze znajomościami i jego kwałek jego szlifowany co dwie godziny.
0
@mkord Zapytałeś "dla mnie" ... Że czym jest dla mnie pff.
Ogólnie to kierunek wyznawany przez większość artystów, a większość kieruje się tym co najlepiej się sprzedaje..
Ale ogólnie to się zgadzamy