- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
8
Bawią mnie te teksty że ktoś z kimś, np. w LM nie ma szans. Nie wiem kiedy ostatni raz wszyscy faworyci dwumeczów znaleźli się w półfinale. Rok temu każdy by się śmiał gdyby ktoś powiedział, że Liverpool dojdzie do finału. Dlaczego ludzie nie potrafią się nauczyć, że piłka nożna jest po prostu nieprzewidywalna? Ajax bez szans z Realem? Wystarczy, że biali do dwumeczu utrzymają obecną formę, a to tylko parę spotkań. Dwa remisy po 2:2 i awans Ajaxu po karnych. Ja w przeciwieństwie do większości nie będę się tym jarał, bo wiem, że w piłce może wydarzyć się wszystko. A my niby dlaczego mielibyśmy nie odpaść z Lyonem?
4
@BigSam2000 Mnie też to bawi. To jest piłka nożna i nigdy nic nie wiadomo. Oczywiście np. wynik meczu czwartoligowego zespołu z pierwszoligowym zespołem można jako tako przewidzieć na 99,9%, ale Liga Mistrzów? Tutaj każdy może wygrać z każdym, bo poziom jest jak sama nazwa rozgrywek wskazuję - mistrzowski.
0
@BigSam2000 Wszystko się zgadza, nawet takie drużyny jak Crvena czy CSKA potrafią wygrać z Live czy Realem, ale...takie rzeczy dzieją się najczęściej w grupie i zazwyczaj nigdy nie zdarzają się dwa razy bo umówmy się, gdyby taka Crvena miała zagrać z Liverpoolem 10 razy to ile z tego by przegrała? co do takich meczy jak np. ManC-Live, czy PSG-Bayern, Real-Barca to są to zespoły grające na tym samym poziomie i ewentualna wygrana często wynika z aktualnej dyspozycji i formy danego zespołu, dlatego w takich meczach nie ma dla mnie faworyta i nigdy nie będzie o ile pierwszy garnitur nie wychodzi przeciwko 8 rezerwowym i 3 podstawowym, załóżmy Legia gdyby się jakimś cudem dostała do fazy grupowej LM i miała mecz przeciwko City? wiadomo, wszystko się może zdarzyć, ale jest to bardzo, ale to bardzo mało prawdopodobne.
4
@BigSam2000 Najpierw typowanie wszystkich "faworytów" a później smianie się, że odpadli. To tak rowniez bardzo mnie bawi.