La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

3

Najbardziej śmieszni są ludzie, co twierdzą, że powinien wygrać Stoch. Przecież sami mogliście głosować na Stocha i by płaczu nie było, to nie jest Złota piłka gdzie głosują trenerzy, dziennikarze itp i żadnego wpływu niemacie. Chociaż też uważam, że powinien wygrać Kamil, ale Bartek również zasłużył MŚ i najlepszy zawodnik turnieju.

1

@daniel32778 "Uważam, że to nie ma znaczenia, kto i jak będzie głosować w partii, ale najważniejsze jest to, kto i jak będzie liczyć głosy." Józef Stalin :)

Z dystansem oczywiście

konto usunięte

0

@daniel32778 Ja akurat nie płaczę aczkolwiek nie do końca rozumiem ten wynik jednakże skąd wiesz, że Ci co "płaczą" nie głosowali?

0

@daniel32778 Użytkownicy, którzy mają wywalone są "Galę Polsatu" są najbardziej aktywni w jadowitych komentarzach. ;-)

konto usunięte

0

@daniel32778 Najbardziej śmieszny to jest Pacześ i chu_

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?