La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

konto usunięte

0

Czy jest tu ktoś, kto korzysta z domowego internetu LTE od T-mobile i mógłby cokolwiek o nim powiedzieć ?

1

@ksobi U mnie działa dość średnio, zależnie od pory dnia i jak bardzo zajęty jest BTS. Ale to głównie dlatego że mieszkam idealnie w środku pomiędzy dwoma nadajnikami i w efekcie do obu mam daleko. Kilku znajomych też korzysta tylko że w innych lokalizacjach i bardzo sobie chwalą. Nie ma żadnego limitu danych po którym prędkość spada i tyle mogę potwierdzić. Weź na okres próbny i przetestuj sam jak u ciebie z zasięgiem.

konto usunięte

1

@ksobi Na początku było naprawdę stabilnie i szybko, ale po jakichś 2 miesiącach czar prysł i teraz muszę się przełączać między sieciami w routerze (3G lub LTE) żeby mieć internet. Gdy router jest na "AUTO" internetu często po prostu nie ma. Nadmienię, że to przełączanie nie zawsze działa, czasem internet po prostu nie działa w żadnej częstotliwości. Także osobiście jakby mnie ktoś zapytał teraz to nie polecam. Mieszkam w bardzo dużym mieście, żeby nie było, że narzekam z miejsca do którego nie dochodzi sieć :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?