La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 818 Culés

konto usunięte

5

Dlaczego tak wiele osób zapomina że do spotkań w lm jeszcze sporo czasu? Ludzie już widzą klęskę Realu z Ajaxem bo teraz im nie idzie. Przez miesiąc serio wiele może się zmienić. To już Real pokazał. Lige przegrywają zimą, wielu się cieszy że Real szybko odpadnie z LM i co? I cyk wygrywają puchar. Trochu pokory. Tak samo jak było 5 czy 7pkt przewagi nad Realem to już ogłoszono że nie liczą się w walce o mistrza. Co z tego że jeden spadek formy i w miesiąc przewaga znika, tym bardziej że został jeszcze klasyk. Teraz jest troche inna sytuacja bo przewaga wynosi 10pkt i ciężko sobie wyobrazić by Real to odrobił mając taką formę i ciężki terminarz.

1

@QAZ +1 co można więcej powiedzieć? Póki co Real gra kupsko wielkie, gorzej niż za Julena no i tyle. Zawsze mogą spiąć tyłki na LM, ale ciężko widzę ich wygraną bez CR'a. A w lidze to się ludzie nigdy nie nauczą żeby patrzeć na siebie, a nie na innych. No i te prześmieszne żarty, hehe w Madrycie -10, hehehehexde.

5

@QAZ My mieliśmy zdobywać LM, a przegraliśmy z Romą. A ludziom dalej brak pokory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?