La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 682 Culés

konto usunięte

0

Ciekawy jestem tego synka Todibo. W reprezentacjach młodzieżowych Francji według transfermarkt zagrał tylko 2 mecze. W lidze francuskiej 10 meczów a coś czuję że jak przyjdzie w styczniu do Barcy to Valverde go zostawi w klubie. Mamy tylko trzech stoperów a do końca sezonu pół roku zostało. Nie wiadomo co z Umtitim ale czy jest lepszy od Chumiego? Rzadko bo rzadko ale czasami takie transfery są strzałem w dziesiątkę. Obyśmy i My w taki trafili

4

@Janiama Jeśli ma przyjść w styczniu to niech pół roku pogra w Barcy B z ewentualnymi powołaniami do 1 drużyny. W Tuluzie nie pogra do końca sezonu, na stałe do 1 składu się nie wbije,a w taki sposób będzie trenował z pierwszym zespołem i grał (o ile wygra rywalizacje) w Barcelonie B.

konto usunięte

0

@Janiama No właśnie, rzadko. Prędzej upatrywałem przyszłość w Haliloviciu, Samperze czy Marlonie, który prezentował z miejsca zaskakującą jakość. Jednak te przypadki nauczyły mnie rozwagi w oczekiwaniach. Znając realia nawet w przypadku kontuzji 2-3 naszych obrońców Todibo nie zawitałby do wyjściowej, a kombinowalibyśmy z Busim na śo, czy ki diabli.

0

@kerouac Jaki Busi? Rakieta! Już ma za sobą mecz na tej pozycji (tak, wiem, Sergio grał kilka razy na śo).

Sampera do teraz mnie boli. Idealny następca Busquetsa, naprawdę szkoda mi tego chłopaka. Oby sobie znalazł klub w którym będzie grał i kontuzje dadzą mu już spokój.

konto usunięte

0

@BigShaq No, też myślałem o Rakiticiu :D Ostatecznie zagralibyśmy trójką w tyle przy asekuracji Rakiety i Vidala, ale tutaj już bawię się we wróżbiarstwo.

1

@kerouac Coś ten Valdek kombinuje z tym 3-4-3. Tak zagraliśmy z Levante, teraz z Getafe. Skład jak w 4-3-3, ale jednak Ivan jako obrońca. Wychodzi to póki co dobrze, ale klasa rywala może zakłamywać rzeczywistość.

Chociaż ja osobiście widziałem to bardziej jako 3-4-1-2, gdzie na tego zawodnika grającego za napastnikami schodził Dembele albo Messi, zamieniali się. Tworzyło to fajną przestrzeń dla wahadłowych, bo schodząc z boku do środka ciągnęli za sobą zawodników.

konto usunięte

0

@BigShaq 3 4 2 1 to graliśmy będąc w posiadaniu piłki. Ustawienie wyjściowe to 4 3 2 1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?