La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

konto usunięte

0

Todibo już teraz jest dobrym ruchem. On przychodzi za darmo, a przypomina Varane'a mimo bardzo młodego wieku. Nawet jak nie wypali to nic nas ot nie zaboli.

konto usunięte

1

@masq To, że przychodzi za darmo też jest zastanawiające. To, że nikt inny nie bił się o niego- też. Nie skreślam go w żaden sposób, ale na razie nic o nim nie wiemy. Wątpię, by ktokolwiek widział choć dwa jego spotkania. Trudno mówić o tej transakcji jako o dobrym ruchu. No chyba, że przyjmiemy retorykę, że wszystko co za darmo jest super :D

2

@kerouac Jak to nikt się nie bił? Mówiło się dużo o jego zainteresowaniu ze strony wielu klubów: Napoli, Juventusu czy Realu.

konto usunięte

1

@Bartek22 "mówiło" nic mi nie mówi. Brak konkretów, poza tym jeśli byłby łakomym kąskiem, to już teraz ktoś by kupił.

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kerouac Jeszcze wczoraj o naszym zainteresowaniu też można by sobie było tak powiedzieć, w końcu nie było żądnych konkretów.
Jedynym konkretem w takiej sytuacji jest transfer, więc chcemy czy nie trzeba oprzeć się na plotkach, a opierając się na plotkach chłopak był bardzo rozchwytywany na rynku.

konto usunięte

1

@Bartek22 Ważne żeby mu się wiodło. Mam naturę pesymisty i po prostu nie chce mi się wierzyć, że łakomy kąsek odmawia Realowi, który nie ma żadnego problemu kupować młodych za gruby hajs (a przy tym też ma w składzie francuzów, gdzie taki Varane może służyć za przykład na dobre zarządzanie i ścieżkę rozwoju), no i, że odmawia też innym klubom, które na pewno nie miałyby problemu rzucić Tuluzie 10-15mln na stół i wyjść z Todibo za rękę.

Dodajmy do tego fakt, że jakkolwiek nie patrzeć optymistycznie, to w Barcelonie jeszcze długo nie pogra sobie. Bartku, tak szczerze, wierzysz w przyszłosezonowe minuty dla niego? Czy raczej zakładasz, bazując na doświadczeniu, że będzie łapać ogony, a tym samym jego rozwój będzie minimalny? I żeby była jasność- nie uważam tego transferu za zły ruch, bynajmniej, fajnie, że wypatrujemy nieokrzesane talenty i działamy w tym zakresie, ale optymizm panujący na forum raczej jest nadmierny.

1

@kerouac Oczywiście, bardzo mało o nim wiemy. Nic sobie nie obiecuję, będę czekał na rozwój sytuacji.
Myślałem, że sprowadzą go już teraz, żeby nie musiał przez pół roku grać w rezerwach Toulouse, a następnie gdzieś wypożyczą. Zobaczą jak sobie radzi i będą kombinować dalej, jak się sprawdzi to super, jak nie to kolejne wypożyczenie, a zamiast niego wykupią Murillo(o ile ten będzie sobie dobrze radził) lub sprowadzą innego stopera.
Po prostu chciałem zwrócić uwagę, że nie sama Barcelona się nim interesowała i to wszystko. Do samego transferu podchodzę z dystansem.

konto usunięte

1

@Bartek22 Ok, zazwyczaj sobie dopowiadam, więc sorki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?