La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

1

Czy 75 mln za De Jonga to dużo? Jeśli pomyślimy przyszłościowo to nie. To jak gra obecnie to jedno ale patrząc na jego wiek i styl gry można się domyślać że w Barcelonie znacznie podniesie swój poziom ucząc się od Messiego czy Busquetsa. Do tego to piłkarz na wiele lat. Pewnie jest drobne ryzyko że jego rozwój stanie w miejscu ale przy każdym transferze jest ryzyko.

konto usunięte

0

@QAZ Skoro Chelsea Londyn płaci słony hajs za słabego morate, to my tymbardziej możemy zapłacić za perspektywistycznego piłkarza bez łatki jakiejś przecietnosci czy beki

konto usunięte

1

@QAZ Na ten moment to bardzo dużo pieniędzy bo tak naprawdę to piłkarz na dorobku ze słabej ligi i do tego zawodnik defensywny.

1

@Janiama Defensywny czysto teoretycznie ponieważ jest kreatywny, świetny technicznie, z dryblingiem i przyspieszeniem. Może zagrać niemal na każdej pozycji w pomocy oraz na środku obrony. Takich zawodników nie ma na rynku, tak pasujących do Barcy. Śledzę go mniej więcej od dwóch lat i żaden zawodnik młodego pokolenia, jeśli chodzi o pozycję DM, nie robi na mnie takiego wrażenia. Jeśli nie odnajdzie się u nas (Nie licząc kontuzji) to będę w szoku i bardzo mocno zawiedziony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?