La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1832 Culés

konto usunięte

71

Wiecie kiedy młodzi piłkarze grają dobrze? Kiedy ci starsi i bardziej doświadczeni im pomagają. Dzisiaj niestety ci co zarabiają po 10 mln rocznie nie pomagają w niczym tym chłopcom. Pastwienie się nad nimi przez Was jest przykre i niedorzeczne. Zwłaszcza w sytuacji kiedy non stop prosicie by grali w takich właśnie meczach.

5

@Janiama W punkt

konto usunięte

1

@Janiama Przykre jest również to, że człowiek wie, że jak Valverde wystawi młodzież to prędzej czy później im się oberwie. Tak jak piszesz. Goście, którzy zarabiają takie pieniądze powinni przykładem gryźć trawę żeby młodzi mieli się na kim wzorować.

2

@Janiama Brawo. Tego jechania po młodych nie da się teraz aż czytać, trochę to przykre. Miranda i Chumi grają słabo, ale Alena sobie radzi.

0

@Janiama Ależ ładnie powiedziane :)

konto usunięte

0

@Janiama Dokladnie. Nie uwazam by Ci gracze byli slabi. Nie bede zanudzal i znowu pisal o tragicznej organizacji gry czy obronie prezentowanej przez nasza podstawe za czasow Valverde. Powtorze tylko jeszcze raz - Czego mozemy oczekiwac od "zardzewialych" rezerwowych podczas gdy Once de gala czesto gra jak dzieci we mgle?
Wychodzi podstawa, praktycznie brak ruchu bez pilki i wymiany pozycji a w obronie podobny chaos, wiec czym to tlumaczymy? Zawodnicy sie oszczedzaja.

Wychodza rezrewowi i jest to samo ale sytuacja wyglada gorzej bo nie ma Messiego a oraz ogolny poziom rezerwowej 11 jest nizszy.

Czy jako pilkarz, uwazasz, iz oni na treningach cwicza gre bez pilki, pressing i obrone przy dosrodkowaniach a pozniej wychodza i tym zupelnie zapominaja? Szczegolnie przy takiej klasie zawodnikow?
Wybacz ale po raz kolejny twierdze, iz Valdek nie jest trenerem dla nas. Slaby motywator z kiepska wizja gry.
Oczywiscie wyniki go bronia ale trafil na najbardziej leniwy Real od lat a i Atleti juz nie jest takie grozne jak 3 lata temu.

Barca juz kiedys zdobyla w lidze 100 i to ... praktycznie bez trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?