- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
6
I jeszcze jedno, póki jest przerwa. Widzę niby takie drwiące komentarze, że to przez brak Rakiticia. Może co niektórzy powinni wreszcie docenić tego zawodnika, który dla wielu jest zajeżdżany, a dla mnie jest obecnie jednym z kluczowych zawodników dzięki którym osiągamy takie rezultaty.
1
@student97r szczerze mówiąc on gra lepiej niż Busi i to bez niego środek pola staje się gorszy, coś w tym jest
3
@GenerałXavi kurcze, najgorsze jest to że to on powinien pokazywać że jest topką, a dzisiaj pokazuje że jest na równym poziomie z rezerwą, przykre jest to jaki regres z sezonu na sezon nasz busi zalicza
2
@GenerałXavi Zgadzam się, brak wymienionych zawodników jest widoczny. Niestety niektóre komentarze też. :) Pozdrawiam Generała. :)
1
@student97r Klasyczny Rakitić.
Nawet jak go nie ma to sporo się o nim mówi. Ja osobiście mam dosyć tych żarcików i drwin, obrońców, których jest o wiele więcej i ciągle piszą, jaki ten Rakitić jest biedny i niedoceniony też mam powoli dosyć (bez urazy, ale ileż tego można czytać).
Może byśmy dla odmiany pogadali o Busquetsie, którego forma jest tak słaba, że szkoda strzępić ryja.
0
@student97r Zauważ, że często komentarze dotyczące Rakiticia to tak zwane "baity", bo nie którzy tego chyba do dziś nie łapią XD
0
@Bartek22 Taka prawda. Co do Busiego początek sezonu fatalny, potem miał kilka spotkań naprawdę świetnych, które zagrał po profesorsku, ale ostatnio znowu obniżył loty. Mieli podobny start razem z Pique, ale on ustabilizował formę. Busi jeszcze tego nie zrobił.