- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 770 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 770 Culés
0
Gramy piach, ale największym rozczarowaniem jestem Busquets...
0
@szymonekk przecież po nieudanym początku gra jak reszta
Wymień składniki tego rozczarowania, proszę ;)
0
@Pedeudo Bardzo niepewny w rozegraniu. Słabe jak na niego przyjęcie piłki, źle decyzję, o pół sekundy spóźniony w akcjach. Ja nie mówię, że on gra najgorzej, tylko że to trochę inny kaliber piłkarza, niż Chumi, czy nawet Malcom.
0
@Pedeudo Nie gra tragicznie, ale po tym co kiedyś pokazywał, to od niego oczekuje się więcej. Chyba proste?
0
@szymonekk dziękuję.
Niestety to częsty obrazek..
Widać nawet jak Cou coraz mocniej przygasa.
Przyszedł do klubu, był jeszcze w formie z Liverpoolu, a później tylko w stronę dna.
coś jest nie tak z przygotowaniem meczowym, bo to nie jeden zawodnik się męczy
0
@Pedeudo No właśnie w tym problem. Jak idzie, to idzie i jemu, jest super, potrafi grać kapitalnie, tylko problem jest, że gdy nie idzie, to ratunek jest jeden i nazywa się Leo. Chciałbym jego w takiej roli kiedyś zobaczyć.