- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
0
Znany dziennikarz Steve Bunce, który ma raczej sprawdzone informacje i nie wymyśla historyjek bez pokrycia informuje, że wielki mistrz wagi ciężkiej Władymir Kliczko może wrócić już na wiosnę w Wielkiej Brytanii. Jego rywalem mógłby być na przykład Dillian Whyte (25-1, 18 KO), jeśli Joshua zostawi go na lodzie i wybierze starcie z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) w Nowym Jorku.
0
@Odesseiron Wolałbym Witalija, co jak co, ale doctor Iron Fist zawsze dla mnie był lepszy
0
@Odesseiron Nie ma co go Joshua zostawiać na lodzie, bo Whyte sam powiedział, że ich oferta walki była śmieszna i jej nie weźmie.
0
@Chwytliwy Dr Steelhammer to właśnie Władimir a nie Witalij jak coś ;D
0
@skubi99 Dr Iron Fist, a nie steelhamer, to jest witalij, więc dobrze napisałem, Steelhamer to Władek, czyli stalowy młot, a witalij to Iron, czyli żelazna pięść
0
@Chwytliwy A tak tak masz rację oczywiście