La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

0

Chciałbym wspomnieć o jednej rzeczy.
Otóż nasz jedyny lewy obrońca ma w tym sezonie już 4 kartki na koncie. Pominmy fakt, że co najmniej połowa z nich była zupełnie niepotrzebna. Jordi musi się pilnować, bo jeśli otrzyma jeszcze jeden kartonik, to mamy poważny problem. Oczywiście, jest Miranda, ale jak to z nim jest, to każdy wie...

A co do Gomeza : często oglądam Celtę i gra tego napastnika naprawdę mi się podoba. Mam nadzieję, że to wypali. Jest jeszcze Jovic, który też może być ciekawa opcją.

2

@VamosRakieta Dajmy Mirandzie sie wykazac z podstawowa jedenastka, potem oceniajmy.

konto usunięte

0

@VamosRakieta Może wtedy Valverde postawi Messiego na lewej obronie, bo on wszędzie by dobrze zagrał xD
I w ataku bądź na skrzydle znalazłoby się miejsce dla Malcoma xD

2

@aspider Kiedyś jakaś gazeta podawała, że EV chciał sprawdzić Malcoma na lewej obronie. Miał być barceloński Roberto Carlos.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?