La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

4

Świetni byli wczoraj Arthur i Arturo,a Valverde chyba zaczyna przekonywać się do ustawienia z jednym pivotem.

11

@Skaramuczi W mojej opinii powinniśmy zacząć grać bez Busquetsa, przynajmniej na razie. Jeśli tak jego forma będzie wyglądała na wiosnę w meczach Ligi Mistrzów to nie wróżę niczego dobrego.

1

@SeeleyBooth No nie tylko w twojej, jak ja nazwalem to odswiezeniem skladu, to zostalem zjedzony. 2 nowych pomocnikow i Rakitic, pieknie by to wygladalo.

0

@Rewolucja123 No bo odświeżenie składu polegające na zastąpieniu 31 latka przez innego 31 latka jest idiotyczne. Podziała to rok? Pół roku?

0

@BigShaq Nie mowilem o odmlodzeniu, tylko odswiezeniu, wpuszczeniu swiezego gracza, ktory jest glodny trofeow itd.

0

@Rewolucja123 I Raktic miałby być tym graczem? Co ty gadasz. Chorwat wygrał mniej, ale w ostatnich latach wygrał tyle co Sergio. Nonsensowna wymiana. Można wymienić na chwilę, gdy Busi jest totalnie pod formą, ale nie nazywać tego odświeżeniem.

0

@BigShaq A Vidal z pazurem I mlody glodny gry Arthur to nie odswiezenie pierwszego skladu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?