- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1318 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1318 Culés
7
Jeśli PSG nie będzie sprzedawać a wręcz przeciwnie kupi dwójkę z Ajaxu gdzie za jednego z nich trzeba zapłacić 75 mln to będą jaja na potęgę, już dawno powinni być wykluczeni z gry w Lidze Mistrzów na 5 lat dla przykładu za omijanie przepisów, wtedy by miały gwiazdeczki złota klatkę z mistrzostwem Francji
11
@MrShakira O ile w Manchester City i ich przychody jestem w stanie uwierzyć bo dostają ogromną kasę za prawa telewizyjne, tak PSG... W Polsce nikt nawet nie chciał wykupić tych praw.
1
@MrShakira Dogadają się że za 2 lata zapłacą im albo coś innego. Ty się nie martw to FFP jest beznadziejne i służy tylko nabijaniu kasy UEFA. Bo jak np firma shejka co wydobywa ropę umyśli sobie, że nazwie sobie okno swoim imieniem, w siedzibie PSG za 100 milionów. To co jest to przychód do klubu czy nie
0
@kamil9040 To się nazywa "finansowy doping" i to teoretycznie też jest do wykrycia i wyciągnięcia konsekwencji. Inna sprawa jest czy Uefie jest na rękę karać wykluczeniem z LM najwiekszych klubów. Więc...
https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Football-Leaks-Infantino-pomagal-PSG-i-Man-City-w-obejsciu-Finansowego-Fair-Play
0
@Bobo25 Tak tylko że jak shejk kupuje klub piłkarski to jest jego i czy można ingerować w to jak ten klub się prowadzi. Według mnie to jest komunizm.
1
@kamil9040 Oczywiście że "jest" jego, ale ten jego klub bierze udział w rozgrywkach piłkarskich, które jego (jeszcze?) nie są i obowiązują tam jakieś regulaminy. Chcąc w nich uczestniczyć teoretycznie musi ich przestrzegać.
0
@kamil9040 No mogą próbować na kilka sposobów i to jest bardzo irytujące, zaraz może wjechać sponsor na koszulki Ajaxu i dużym kontraktem w zamian za niska cenę piłkarze rozłożona na raty lub wypożyczenie z opcją kupna na kolejny sezon..
0
@MrShakira Przecież wszystkie kluby szukają kasy u szejków. My sami mieliśmy sponsora podajzę z Kataru. Wiadomo było że dostawaliśmy kasę od arabskiego rządu. Według mnie niech UEFA tam się nie wtrąca niech każdy klub wydaje ile chce. najwyżej to klub splajtuje