La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

7

Mówi się, że MLS to liga dla emerytów itp no to patrzcie ^ ^
Znalezione.

TOP 3 strzelców w Ekstraklasie:
- Flavio Paixo: 34 lata
- Igor Angulo: 34 lata (w tym miesiącu kończy 35)
- Marcin Robak: 36 lat

4

@Danny Gaucho MLS dla emerytów
Ekstraklasa dla emerytów i rencistów

3

@Danny Gaucho To pokazuje jak ciezko w ekstraklasie byc napastnikiem i dopiero ogromne doswiadczenie pozwala na najlepsze wyniki strzeleckie.

Messi moglby sobie jeszcze nie poradzic

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Ekstraklasa dla szrotu z zagranicy.

1

@Striker Hajto ostatnio powiedział, że do Ekstraklasy przychodzą piłkarze bez ambicji, że to jest po prostu odpust. Często pierdzieli głupoty, ale ciężko się nie zgodzić.

0

@Danny Gaucho Dobra kasa, w większych miastach żyje się spoko to przychodzą ludzie bez ambicji. Poza młodymi to ta liga się nie rozwija, a to powinny działać tak, że piłkarz z treningu na trening się rozwija.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Jednak wolałbym grać w MLS xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?