La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

konto usunięte

0

Polityka, polityka... Czas na piłkę. Jak widzicie przyszłość Alenii w Barcelonie? Kiedy ma zacząć grać? Gdy zacznie zachwycać na treningach? Bo nie dostaje szans by się pokazać i rozwijać. Sezon leci a Alena stoi w miejscu czyli w sumie siedzi na ławce. Co z nim będzie? Jakie pomysły?

0

@QAZ Czekam na rewanż z Levante, w pierwszym niestety słabiutko:)

0

@QAZ Aktualnie jest za duży tłok w pomocy, ale Busi, Ivan i Vidal mają już po 30 lat, więc w pomocy zrobi się miejsce. Aktualnie zostają mu meczu w Copa Del Rey i czasami wchodzenie z ławki, albo wypozyczenie.

konto usunięte

0

@QAZ Wydaje mi się, że skończy jak Roberto, czyli nie najgorzej. Będzie solidnym zawodnikiem, ale raczej nie gwiazdą i raczej nie pierwszym wyborem. Chciałbym się mylić.

konto usunięte

0

@Veb1233 Zrobi się miejsce? Za dwa/ trzy lata? Do tego czasu ma siedzieć na ławce?

0

@QAZ Nic. Nie gra, bo podobno ma jeszcze czas. Od tamtego sezonu powinien wchodzić w takim meczu jak wczorajszy, by grać te 30min, niestety nic nie gra. Za długo siedział w rezerwach, i to samo będzie z Puiq

konto usunięte

0

@FCB24 Nie wiem czy za długo ale martwi że nie wchodzi gdy mecz jest już rozstrzygnięty. Kolejny taki przypadek. To kiedy ma grać? Tylko w PK?

0

@QAZ W PK też już nie zagra. W rewanżu Valverde nie ma na tyle "jaj" by na niego postawić, a ewentualnie w następnych rundach tym bardziej

0

@FCB24 Riqui ma na nazwisko Puig* :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?