La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1903 Culés

2

Cóż, trudno. Ani przez chwilę nie byłem napalony na transfer de Jonga. Oby teraz udało im się (na normalnych zasadach) podpisać umowę z Rabiotem. Mnie w pełni satysfakcjonuje środek pola w składzie: Ivan, Sergio, Arthur, Alena, Vidal, Rabiot i (myślę, że może awansować) Puig. Później być może Oriol, jeśli zacznie lepiej wyglądać.

I dołączam jeszcze ciekawą mapkę podań.
https://pbs.twimg.com/media/Dw97EuvW0AEcpn0.jpg

0

@hen0x Fajnie jakby zamiast Rabiota, udało się ściągnąć Rodriego.

2

@hen0x Jeden z wielu. Teraz Frenkie, a za rok będzie jakiś inny pomocnik i nagle znów będzie bum.

2

@BigShaq Może tak, może nie. Latem Barcelona sprowadziła młodego pomocnika, który wydaje się być duuużo bardziej wyjątkowym zawodnikiem niż de Jong.

0

@Veb1233 Może i kiedyś po Rodriego uderzą. Na pewno jednak nie teraz. Ja bym też chętnie w przyszłości zobaczył w Barcelonie Rubena Nevesa.

0

@hen0x Najśmieszniejsze jest w tej akcji to jaki wcześniej był hype na Holendra, że to must have. Teraz jest niepotrzebny, bo przecież mamy swoich pomocników superowych. Jednocześnie gadanie, że nam jest potrzebny zawodnik z topu i dlatego chcemy ściągnąć Frenkiego, a nie Rabiota.
Le Cabaret.

0

@hen0x Tez dobra opcja. Na pewno jego dużą zaletą, jest to, że potrafi uderzyć z dystansu, co patrząc na to, ile drużyn w La Liga, broni się 90 minut, może być bardzo przydatne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?