La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

1

0

@BigShaq Trochę dziwne te statystki. Na jakie rozgrywki bym nie patrzył na Whoscored, to De Jong miażdży Rabiota pod względem dryblingów, kluczowych podań i ogólnie interwencji defensywnych. Rabiot ma jedynie o 1% lepszą skuteczność podań i więcej odbiorów na mecz 2,1 do 1.5. Dla mnie bez dwóch Frenkie to ideał do naszej pomocy. Olbrzymia szkoda, że wybrał Paryż. Od dwóch lat obserwuje gre Holendra i od 2 lat czekałem na jego transfer do nas. Już jednego Modricia straciliśmy.

0

@Granto Może i by lepiej pasował. Mimo wszystko, uważam, że poziom ligi francuskiej jest wyższy niż holenderskiej.
A jak to się mówi, jak się nie na co się lubi to się lubi co się ma. Rabiot to jest okazja, nawet wliczając w to duże zarobki i premię za podpis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?