La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

konto usunięte

0

Nudny mecz, oba zespoły ultra defensywnie nastawione i wyczekujace kto szybciej popełni błąd, padło na milan, przynajmniej paqueta fajny

0

@Chwytliwy Typowe szachy drużyn z Serie A.
Ciekawe jakby wyglądało gdyby wstawić taką drużynę, która gra jak City do tej ligi. Zostaną zniszczeni, czy będą niszczyć wszystkich?
Można gdybać, ale byłby to bardzo ciekawy eksperyment.

konto usunięte

5

@Chwytliwy W ogóle ten Superpuchar w styczniu w krajach arabskich to jest debilny pomysł nikomu niepotrzebny. No, ale wchodzenie w pupcie panom w turbanach jest ważne...

konto usunięte

0

@BigShaq Zostaliby zniszczeni defensywnie, jestem tego pewien, taki jesus czy sane w ogóle mogliby nie mieć miejsca

konto usunięte

0

@krzychu1526 sam prezydent włoch skrytykował to

0

@krzychu1526 Kasa, misiu, kasa.

konto usunięte

2

@Chwytliwy Premier*
No tak. To jest troszkę plucie kibicom z Włoch w twarz, bo większości nie stać by tam jechać, a na stadion przychodzą ludzie w koszulkach Barcy, Arsenalu... A do tego wiadomo jakie są zarzuty wobec Arabii.

0

@Chwytliwy Tak mi do głowy przyszło. Serie Getafe, taka alternatywna nazwa dla ligi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?