- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
1
Zluzujcie ludzie portki... Jak Real miał być wywalony z CdR to trąbiły o tym wszystkie media, od szmatłaców po te w miarę rzetelne. Teraz napisało o tym MD i chyba jakaś rozgłośnia radiowa, a tu od razu panika :D
22
@LuisSalvano Napisały o tym najlepsze źródła blisko związane z Barceloną.
8
@BarcaInfo W kinie na Mary Poppins nic o tym nie było, więc nie najlepsze źródła ^^
13
@BarcaInfo Daj mu spokój, on ma swój świat i swoje kredki.
0
@LuisSalvano Racja, tylko hiszpańska federacja potwierdziła, że Barca złamała przepisy, a najlepsze źródła, piszą, że możemy zostać wyrzuceni.
0
@Danny Gaucho Jak film? Bo się wybieram
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano Prawnicy Barcy muszą teraz kręcić tam a Ty mówisz że panika..
0
@Danny Gaucho Eee, dobry żart :D Opowiem jutro w robocie, pewnie ludzie posikają się ze śmiechu :D
0
@LuisSalvano To niedobrze, że dorośli ludzie leją pod siebie. Zły przykład dajecie dzieciom w szkole :)
0
@Danny Gaucho Mimo wszystko lepszy niż niektórzy na La Rambli, którzy tylko czekają na okazję, żeby kogoś spróbować ośmieszyć :)
2
@LuisSalvano Jak na razie mój drogi jesteś jedynym tutaj, który się ośmiesza... i to nie pierwszy raz :)
0
@Danny Gaucho Wmawiaj sobie dalej, chłopaczyno :)
Nie napisałem nic źle, podałem właściwy wynik i nie złamałem żadnego regulaminu. Ty za to i kilku Tobie podobnych szukacie prowokacji i nic więcej.
Ośmieszyłbym się, gdyby nas już wyrzucono z CdR, a ja dalej bym o tym nie wiedział. Trzymaj się ;)
0
@LuisSalvano Kurcze, a za kim idą polecenia? No chyba nie za tobą, więc wszystko jest na twoją niekorzyść
0
@Chwytliwy Haha i jeszcze powoływanie się na polecenia :D
Chłopie, poczekaj do oficjalnej decyzji w tej sprawie. Żadne źródło nie napisało, że nas na pewno wywalą. Są jedynie spekulacje. W przypadku Realu od razu 3/4 źródeł wprost pisało, że Real wyleci.
0
@LuisSalvano No a to nie jest dowód rzeczowy przypadkiem na tej stronie jedyny w kwestii komentarzy?