La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1020 Culés

0

Druga - Roberto nie pokrył i zbyt bierny dopuścił do dośrodkowania (może to był strzał) Pique odpuścił pilkę, Lenglet się zagapił a Semedo nawet nie chciało się wrócic.

konto usunięte

6

@pax tyle że akcja szła głównie środkiem i na koniec stroną gdzie był Roberto, więc nie wiem dlaczego znowu Semedo?

konto usunięte

4

@Chwytliwy Bo to hejter Semedo.

konto usunięte

3

@pax Nie chciało się wrócić? Był wysoko ustawiony i nie zdążył wrócić po fatalnej stracie Coutinho w środku pola, od której wszystko się zaczęło, a o błędzie Brazylijczyka nawet nie wspominasz.

konto usunięte

0

@kenneth99 to wszystko wyjaśnia

0

@Michal1998 Sprawdź że w chwili straty Semedo i Roberto byli w tej samej odległości od bramki. Jeden wrócił i zawalił, a drugiemu nawet sie wrócic nie chciało.

0

@Chwytliwy To z której strony padła bramka ??

konto usunięte

1

@Chwytliwy Polecam zoabczyć jego komentarze pod ocenami.O Semedo zrobi specjalną analize w której minucie co źle zrobi a o Roberto napisze kilka zdań,że zagrał dobre spotkanie.

1

@pax Często mądrze argumentowałeś, ale dlaczego obwiniasz Semedo o stratę 2 gola. Jak on miał zapobiec temu skoro piłka przechodzi przez prawie całą obrone i to nie z jego strony. Dla mnie piszesz bzdury.

konto usunięte

0

@pax "jeden wrócił i zawalił"- właśnie, wrócił i zawalił, więc po jego winie bardziej idzie aniżeli po winie semedo, ja nie oceniam na tak odległych podstawach tylko kto odwalił większego wielbłąda w głównym momencie akcji, poza tym na jakiej stronie, hmm, z tego co wiem to Ben yedder był wręcz w bramce, to tam Lenglet powinien stać przy Yedderze, albo tak aby nie złamać lini, do tego Pique nie przeciął, wręcz stał jak słup soli, na siłę czepianie się Nelsona i tyle, zgadzam się że nie wrócił, ale to wina bardziej tej 3, co po prostu widać jak na dłoni, a właściwie na video :)

0

@Chwytliwy Czy w jakiś sposób rozgrzeszyłem Roberto? Napisałem wrócił i zawalił. Pique nie przeciął, wydaje się, że bał się samobója i dlatego nawet nogi nie wystawił, głównie Lenglet zawalił bo się zagapił, Semedo po prostu nie chciało się wrócić, mógł pomoc bo spokojnie wrócić bo nawet Vidal zdążył wrócić. Semedo nawet nie dotruchtał do pola karnego jak padła bramka.

konto usunięte

0

@pax po prostu mam wrażenie że według cb to Semedo jest największym winowajcą i tyle, przynajmniej tak odbieram, moje ocenianie jest inne :)

0

@daniel32778 Napisałem , że nie chciało mu się wrócić. zawalił Roberto (przynajmniej chciało mu sie wrócić), potem zawalił Pique, najbardziej zawalił Lenglet a Semedo nawet nie dotruchtał do pola karnego, czy by pomógł gdyby chciało mu się wrócić - może nie, ale nie chciało mu się.

0

@Chwytliwy Po czym tak to odbierasz? Gdzie przypisałem większą winę za druga bramkę semedo ?

konto usunięte

0

@pax po stylu komentarza mam wrażenie, nie odbieraj to jako atak tak z góry uprzedzam, po prostu, gdy napisałeś o reszcie to na koniec dałeś że nelson się nawet nie wrócił, jakby to była głównie jego "zasługa", tak to odbieram

1

@Chwytliwy "Zasługi" przypisałem trójce i napisałem co kazdy z nich zawalił, czwrtemu nie przypisałem "zasług" bo nie chciało mu sie wrócić. czy by pomógł? Nie wiem, może nie, ale spokojnie mógł zdążyć wrócić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?