La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1732 Culés

2

Wynik słaby, ale zdecydowanie do odrobienia. Wystarczy, że pełnym składem u siebie strzelamy w 15-20 minut bramkę na 1:0 i Sevilla mocno obsrana. Żałosny dzisiaj Alba - nie sądziłem, że piłkarsko go w tym sezonie tak nazwę, ale niestety. Dziurawa obrona ogólnie, pomoc walczyła jak mogła i kilka fajnych podań do przodu poszło (Arthur-Malcom, Rakitic-Suarez), a w ataku bieda - niewykorzystane sytuacje, jedna mocna setka i niestety 0:2. Martwi Coutinho - bo niestety ale chłopak zgasł mocno i długo już tej formy szuka, wygląda to tak jakby nie umiał grać kiedy ma tak mało wolnej przestrzeni. Tylko, że jeszcze w tamtym sezonie czy na początku obecnego chłopak nas zachwycał więc to raczej kwestia fizyczna lub mentalna. Nie ma co też chłopaków besztać - zagrali mocno średnio ale to jest Sevilla u siebie, naprawdę ciężki stadion. Szkoda, że bez bramki na wyjeździe ale ja dla odmiany pochwalę Valverde za mocną rotację, a chłopaków za walkę. Odwrócimy to w rewanżu! VeB!

0

@Kubix93 Alba?

1

@fanoflakers Tak - wszedł, 2 razy faulował, dostał żółtą kartkę, zepsuł dobrą kontrę, 3 proste podania bardzo nie celne, pomachał rękami i tyle. Oczywiście nie ma co go obwiniać za brak goli, bo to nie napastnik ale wszedł po to, żeby zrobić jakąkolwiek różnicę, a raz po raz jego stroną szły akcję ale dla Sevilli...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?