- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1317 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1317 Culés
3
O 23 na Canal+ Sport transmisja z meczu Detroit Pistons - Los Angeles Clippers. Natomiast o 2:30 Wojownicy podejmą u siebie Lakers. Ten mecz śmiało można określić hitem ze względu na powrót po kontuzji LeBrona Jamesa. 2:30 również w Canal+ Sport. O tej samej godzinie podopieczni Gregga Popovicha we własnej hali zagrają z New Orleans Pelicans. Pół godziny później Minnesota Timberwolves przywita Denver Nuggets, a Houston Rockets zmierzą się na wyjeździe z Utah Jazz. Kolejne hity już o "normalnej" porze. O 20 Boston Celtics zmierzą się w TD Garden z Oklahomą City Thunder. O 21 w podróż do Kanady wybiorą się gracze Los Angeles Clippers na mecz z Raptors. Dla fana NBA coś się znajdzie. :)
4
@student97r Fantastycznie zapowiada się pojedynek Celtics vs OKC. PG13 robi obecnie genialne cyferki ostatni występ i 43 pkt w tym 10 udanych prób za 3!!! będzie się działo ;)
2
@fart I to może być wielką siłą Thunder. Jeśli Westbrookowi nie idzie, powinien jak najszybciej brać się za kreowanie gry, a oddać pole PG13, który ma genialną formę. Schroder też z ławki jest bardzo mocnym wsparciem, więc play offy zapowiadają się ciekawie jak i sam mecz. ;) Warto oglądać, tym bardziej, że godzina całkiem przyjemna, a Barca wtedy nie gra. ;)
1
@student97r No dokładnie to jest odpowiednia godzina aby spokojnie obejrzeć sobie meczyk ;) natomiast co do OKC co tu dużo mówić grają obecnie świetnie Russ ma wreszcie gościa, który może spokojnie przejąć pałeczkę i pomóc wygrywać mecze. Solidne wsparcie z ławki i widać efekty - czołówka na bardzo silnym Zachodzie. Ale mam nadzieję, że to Celtics dzisiaj sobie pograją i wygrają ;)
1
@fart Sądząc po zdjęciu domyśliłem się. :D Akurat w tej kwestii nie mam niechęci do którejś z drużyn, także liczę na świetne widowisko. :)
0
@student97r Oho, GOAT wraca? Sezon podróżniczy można uznać za otwarty. ;)
0
@student97r a jeśli chodzi o "niechęć" do zespołów to mam tylko jedną ekipę której nie znoszę to Los Angeles Lakers - lolki ;) i czekam niecierpliwie na pojedynki Celtów z LAL w sezonie regularnym dokładnie tak samo jak czekam na El Clasico.
0
@ściah Wrócił wczoraj w derbach z Clippers i brakło mu asysty do triple-double, chociaż w 1 połowie słabo z rzutami było, ale w 2 troszkę się rozkręcił. ;) Myślę, że teraz musi grać, bo bez niego Lakers raczej mogą pomarzyć o play offach. :)
1
@fart Rozumiem, że kontekst historyczny? ;) Domyśliłem się po tym jak piszesz "lolki". No to 8 lutego widzę obie drużyny się spotkają. ;)
0
@student97r Dokładnie Boston vs LA to jedna z największych rywalizacji w historii sportu. Już nie mogę się doczekać tego spotkania ;)
1
@fart Jakby nie patrzeć to na siłę można to jeszcze podciągnąć pod walkę o Davisa. :D Tym bardziej, że grają 8 lutego czyli już po okresie transferowym. ;)
1
@student97r O dokładnie ;) świetnie napisane moim zdaniem to doda tylko smaczku zbliżającej się rywalizacji obu ekip ;)
1
@fart Sam sprawdzam regularnie twittera Wojnarowskiego, bo może coś się wydarzy albo jakaś inna ciekawa wymiana. ;)
1
@student97r Tak to prawda Woj jest najlepszym żródłem już nie raz udowodnił, że ma najlepsze info kto, gdzie i za ile ;)