La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

6

Dobry mecz mam odczucie ze mozna bylo wyciągnąć wiecej z tego pojedynku szkoda zmarnowanych okazji ale to jest wlasnie pilka.Bardzo podobal mi sie dzisiaj Semedo oraz Malcom widac bylo ze chcialo im sie grać a to co robi Messi jest fenomenalne wchodzi i mecz wyglada calkiem inaczej przy tym wszystkim nie można zapomnieć o naszym drugim Xavim rowniez znakomity występ. Byly minusy ale one jak i plusy sa zawsze Cou bez formy to widac mam nadzieje ze z czasem złapie ta radość w grze tak jak to bylo w lfc. Życzę wszystkim dobrej nocy i oby do następnego El Clasico! VAMOS CULE!!!! VAMOS BAAARCA!!!

17

@ZelekBARCA A Ty nie miałeś czasem nie oglądać meczu, bo jesteś w RPA?

0

@macio_944 To prawda jestem ale udalo mi sie obejrzeć przez internet myslalem ze nie bedzie internetu w hotelu ale jednak sie milo zaskoczylem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?