La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1318 Culés

1

Ludzie czy dla Was mecz pilki noznej polega tylko na indywidualnej ocenie zawodnika? Ogarnijcie sie. Czemu nikt nie zauwazyl ze praktycznie caly mecz bylismy totalnie nie zorganizowani w presingu? Taktyka druzynowa kulala. W wielu framgmentach biegalismy jak barany a to mnie troche martwi.

Ps. Praktycznie wszyscy zwalili strate bramki na Lengleta... oczywiscie popelnil blad, nie powinien dac sie wyprzedzic ale na litosc boska Alba polenil harakiri. Ale nie bo Jordi jest nietykalny. Ehh poziom komentarzy na Rambli to jest kryminal.

1

@blaugrana16 Poziom komentarzy obniża się wraz z coraz większą liczbą fanów. WIększa ilość czegoś obniża zawsze jakość i poziom. Kibice Barcy przed erą Pepa to byli kibice, a ci napasani sukcesami to już nie ten poziom. Jest ich wielu ale są marnej jakość

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?