La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

konto usunięte

1

A moim zdaniem dla Coutinho najlepszym rozwiązaniem byłby całkowity reset. Być może klub powinien go wysłać na tygodniowy urlop z rodziną. Myślę że u niego wystąpił problem wypalenia się. Ta presja związana z MŚ potem już w rozgrywkach ligowych spowodowała że jest mentalnie zniszczony i każdy błąd go podwójnie załamuje. Wcale nie uważam że wystawianie non stop zawodnika który ma problemy z głową jest dobrym rozwiązaniem. Zobaczcie że On gra dużo w ostatnim czasie a wcale lepiej nie wygląda wręcz przeciwnie. Ja wiem że teraz Barcelona ma trudny okres meczów ale gdybym był w radzie drużyny to po spotkaniu w Bilbao a nawet już teraz poprosiłbym trenera o to by Cou własnie dostał wolne od treningu od piłki od tego zamieszania. Jestem przekonany że po 7-10 dniach wróciłby w innym stanie psychicznym z wyczyszczoną głową. To jest Moja diagnoza i czekam na taki ruch zespołu.

0

@Janiama Ja sie nie znam, ale mysle podobnie. Powinien dostac wolne i tyle.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 I to jest wtedy prawdziwe wsparcie zawodnika. Nic teraz nam nie daje i trudno oczekiwać by to się zmienilo. Jeżeli chcemy mieć z niego pożytek w tym sezonie jeszcze a mamy dopiero początek lutego to warto zaryzykować. Nic nie tracimy, góra dwa mecze a dla niego czas wolny to moze być lekarstwo na problemy.

2

@Janiama Mimo wszystko piłkarze są profesjonalistami, sporo zarabiają ale muszą w zamian wiele poświęcić. Danie komuś urlopu w środku sezonu? Dlaczego? Od tygodnia odpoczynku, raczej do formy nie wróci.

konto usunięte

4

@kamilop Wielokrotnie widziałem takie sytuacje w sporcie a także o nich czytałem. To jest drużyna i jeżeli czuje że coś jest nie tak z chłopakiem to sami powinni na to wpaść. On jest zbyt ważnym piłkarzem by nic nam nie dawał. A krótki odpoczynek z dziećmi z żoną może mu tylko pomóc.

0

@Janiama Ja mam wrażenie że faktycznie nie bardzo Coutinho ma gdzie grać w Barcelonie. Skrzydłowy to dla mnie jest Dembele, żeby grać w pomocy musiał by się poprawić w defensywie. Najgorsze jest ze ciężko mi sobie wyobrazić żeby to wszystko się zmieniło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?