La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

konto usunięte

0

Patrząc na wynik Celtics - Lakers mogę żałować, że oglądałem 1 połowę zamiast 2. :(

0

@student97r A tam nie są kwarty?

konto usunięte

2

@D10SLEO Dwie kwarty można też określić jako połowę.

0

@student97r Ok, chyba że tak :)

0

@student97r no cóż emocje już opadły i jestem mega zawiedziony tym co zobaczyłem tyle czekania na rywalizację z lolkami tyle wybitnych osobowości w TD Garden (KG, Bill Belichick chłopaki z NE Patriots). +18 przewagi i.... rzut Rondo gdzie piłka już była w dłoniach Celtów ehhh... koszmarny poranek...

konto usunięte

0

@fart Chodziło mi o wynik, a nie to kto wygrał żeby nie było. :D Chociaż kibicowałem LeBronowi. No obejrzałem sobie potem skrót i końcówka faktycznie była emocjonująca. Dla mnie będzie to emocjonująca walka. Moja drużyna bije się o jak najniższe miejsca, więc na górze nie przeżywam tego aż tak bardzo w przeciwieństwie do Ciebie i innych kolegów z armii Celtics. ;) Patrząc na tabelę to Indiana, Boston i 76ers będą walczyć między sobą o 3, 4 i 5 miejsce. Nets raczej się do 5 nie włączą, a Raptors i Bucks chyba nie stracą przewagi, chociaż 4-5 meczów to nie jakaś wielka przewaga.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?