La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

3

Pisze tu bo liczę na komentarze a na artykule mniejszy odbiór:)
Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Busi Ivan
Malcom Messi Dembele
Suarez

Mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji.
Nie wydaje mi się, żeby nie było tu balansu :) Ale czekam na kulturalne wymiany zdań:)

1

@gorgota Wszystko pięknie ładnie, tylko żeby Valverde miał jeszcze Twoje myślenie:)

2

@Konradomoreno Pewnie ma dużo bardziej rozwinięte i mądrzejsze ale tak zastanawiam się jakby to wyglądało :D

0

@gorgota Wszystkiego trzeba próbować, tym bardziej że mamy dwóch młodych i głodnych gry zawodników (Malcom, Dembele) do tego Messi wykładający im piłeczki. A co do Valverde, to on ma w głowie tylko jedno, żeby Rakitic nie daj Boże kontuzji nie załapał \o/

0

@gorgota Ja to bym chętnie pod nieobecność Arthura zobaczył taki skład ze słabszym rywalem (np. Real Valladolid):

Ter Stegen
Semedo, Murillo, Lenglet, Alba
Vidal, Rakitić, Coutinho
Malcom, Messi, Dembele

1

@KamQiX Też bardzo fajna opcja, wreszcie Cou by mógł pokazać skillsy w środku pola, a przeciętny narazie Busi by posiedział. Bardzo fajny skład:D

2

@Konradomoreno Rakitic jest naprawdę naszym chyba najpewniejszym na ta chwilę punktem w środku pola i nie dziwię się, że Valdek jest w nim ,,zakochany"
Chodzi tylko o to, że on praktycznie nie ma odpoczynku, nawet z drużynami pokroju Huesci.
W zeszłym sezonie chyba rozegrał jak dobrze kojarzę 71 spotkań, A to dużo za dużo :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?