- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
1
Tony Martial jest świetny, żałuję że Barca nie interesowała się nim przed podpisaniem kontraktu, tak to byłby do wzięcia za darmo w czerwcu. Jednak podejrzewam że jeżeli będzie się tak rozwijał to być może Blaugrana wezmie pod uwagę jego transfer, tym bardziej że może również grać jako środkowy napastnik.
0
@ricardo0705 Anthony
0
@Chwytliwy Wiem że Anthony, jednak mówi się na niego również Tony Martial.
14
@Chwytliwy Jak ktoś na Messiego mówi Leo to też poprawiasz że to Lionel? :D
0
@Striker Leo to Leo, na tony'ego powinno się mówić antek
1
@ricardo0705 Czy Barcelona musi interesować się każdym dobrym zawodnikiem na tym świecie ? ;) Niech sobie Martial gra w tym United, mamy Dembele i Malcoma, a na środek potrzebujemy typowego napastnika, a nie kogoś kto "może" tam grać
2
@Chwytliwy Tony to skrót od Anthony.
1
@Kacper1432 Tak Barcelona powinna interesować się każdym bardzo dobrym zawodnikiem, ponieważ to najlepszy klub na świecie, a tutaj powinni grać wyjątkowi piłkarze. Oglądam Francuza od momentu dołączenia do United i jestem przekonany że poradził by sobie w Barcelonie. Co do jego pozycji to on po prostu został przesunięty z napastnika na skrzydło, więc nominalnie mógłby grać na 9.
2
@ricardo0705 Ale nie kupią każdego bo nie starcza dla wszystkich miejsca, interesować ok, ale nie kupią
0
@Chwytliwy Oczywiście że nie musza kupować wszystkich, ale była okazja podkraść go kiedy nie grał u Mourinho, nie chciał przedłużyć kontraktu, można się było z nim dogadać. No ale nic na tę chwilę nie ma szans na jego transfer, może za parę lat.
0
@ricardo0705 Ja też uważam że Martial byłby idealny do nas i wszechstronny, może grać w środku jak i na lewej stronie
0
@ricardo0705 Grając na środku ataku zatracił by większość swoich atutów. On nie jest dobry w grze tyłem do bramki , przepychaniu się z obrońcami czy rozdzielaniu piłek do tego słabo gra głową. Bazuję głównie na motoryce i przebojowości