La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

konto usunięte

1

Jeszcze jeden wpis, w którym chciałbym pozdrowić prawdziwych kibiców, którzy piszą, że mimo 1 miejsca w lidze, półfinału PK, bardzo dobrej gry w LM, gdzie nie ma nawet połowy lutego już nam wróżą koniec sezonu. Nasza sytuacja obecnie jest tak beznadziejna, że to musi być prawda co piszecie. :) Szczerze mówiąc pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, że w lutym, w tak wielkim klubie jakim jesteśmy mamy wszystko pozałatwiane w kwestii pucharów. :)

konto usunięte

0

@student97r Dzięki za pozdrowienia xD

konto usunięte

0

@student97r Ależ ty mnie mierzisz, daj może opinie na temat meczu, aniżeli tylko "śmianie" się co mecz z La Ramblii, myślę że to więcej wniesie do dyskusji i będzie można o tym dyskutować aniżeli tylko podśmiewywanie albo ironizowanie z twej strony

0

@student97r Następny. Słuchaj Ty widzisz jakiś promyk nadziei w sytuacji kiedy Barcelona zależna jest od Messiego? Dwa Ty widzisz w ogóle jakiś styl tej drużyny? Barcelona jest na pierwszym miejscu przez to że Real grał mega słabo a teraz się odradza. Za chwile to można robić pod siebie patrząc co gra Real a co Barcelona. Od dwóch lat Barcelona gra taką padake że szok. Większość zapomina że Barcelona to nie tylko wyniki ale styl którego nie ma! Z taką grą to można drżeć o wynik z Lyonem a dlaczego? Oni wyjdą na to spotkanie jak Lwy bo nic do stracenia nie mają a Barcelona Valverde to tykająca bomba!

konto usunięte

0

@Chwytliwy Zarzucasz mi ironizowanie, a w porównaniu z tym co tutaj jest podczas meczów to jest nic. :) Nie wydaje mi się żebym po każdym meczu się śmiał. To jest ukazanie przykrej rzeczywistości z Rambli i w ogóle nie jest mi do śmiechu czytając coś takiego. Przejedź sobie kilka stron i zobacz epitety pod adresem niektórych piłkarzy. Zagraliśmy źle i co tu więcej komentować? Mało szans, Vidal bardzo słaby mecz, Suarez podobnie. Jednak nikt mi nie wmówi, że wszystko to wina trenera, a piłkarze to niewiniątka. Chcę chociaż raz zobaczyć jak chociaż w połowie ktoś chwali Valverde za zwycięstwa w porównaniu z obwinianiem go za każdą porażkę. To chyba sprawiedliwe nie?

0

@student97r Teraz sytuacja jest dobra. Ale nasza gra nie napawa optymizmem. Równie dobrze za miesiąc możemy być poza pucharem Hiszpanii i stracić fotel lidera. Aktualna sytuacja broni EV ale jeśli tego nie utrzyma to zostanie frajerem roku i mam nadzieje ze się w takiej sytuacji pożegna z klubem

konto usunięte

0

@student97r Dla mnie to samo, bo zarówno śmianie się z La Ramblii jak i płacz na LR jest równie denny, i patrząc na cb i twoje opinie o NBA wydajesz się inteligentnym facetem i czegoś oczekuje no od cb w kwestii opinii aniżeli co mecz "ukazywanie przykrej rzeczywistości na lr" bo przeglądam się od dłuższego czasu twojej osobie i najbardziej głośne komentarze podczas meczu z twej strony to właśnie te "ukazywanie rzeczywistości"

A co do trenera, ja nie wmawiam że to wszystko wina Valverde, ale dzisiaj mam prawo go skrytykować, bo zespół był źle ustawiony i dokonywał złych rotacji, i tak jak pisałem piłkarze wcale nie lepsi, bo taki Suarez to złotego globa powinien dostać za to co odwalał

Ja mam tak że chwalę trenera albo go krytykuje, nie staram się być hejterem na siłę, patrzę to co ujrzę podczas spotkania

Rozumiem że chcesz sprawiedliwości, ale jak to przykro powiedzieć, skoro w sądzie na próżno jej szukać, to na La Rambla chcesz? ja polecam po przyjacielsku dać dobrą opinię i wtedy można rozpocząć dobrą dyskusję mimo że i tak w przyszłości z czymś się nie zgodzimy

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ktoś to musi czasem napisać, a ostatnio te komentarze są lawinowe i ciężko to przeoczyć. Łatwiej to przemilczeć, ale czasem powinno się o tym wprost napisać, ja kilka takich wpisów zamieściłem, nie żałuję ich. Nikogo w nich nie obrażam i nie mam zamiaru. Lubię osoby, które mają argumenty, jeśli zaliczyłem Cię do ogółu, poczułeś się urażony, przepraszam. Ja odnosiłem się do osób, które masowo piszą o winie trenera, a nie piszą o jego zasługach. Staram się być obiektywny, nie wiem jak mi to wychodzi, wiem, że Valverde nie jest ideałem, ale też nie róbmy z niego najgorszego z najgorszych. Ostatnio może nie wypowiadam się na temat samych spotkań, ale uderzają mnie wyzwiska i komentarze, które są hejtem zamiast krytyki. :) Akurat ten komentarz otwierający tutaj wątek być może niepotrzebny, wcześniejszego nie żałuję. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?