La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

8

Dobrze patrze? Malcom nie zagrał w ogóle? Czuje smutek, a zarazem złość, bo nie mogę patrzeć co ten śmieszny trenerzyna robi. A cou i tak dalej bedzie od pierwszej minuty, bo to gwiazdeczka i musi sie odbudowac. Na odbudowanie sa slabi rywale, a nie Athletic Bilbao, ktore gra u siebie. To samo z Suarezem

10

2

@IronSanHybrid Obudziłeś we mnie płaczącego lwa w tym momencie :D :(

konto usunięte

7

@empooxd Kompletnie nie rozumiem logiki Valverde. To nie pierwszy raz, gdy ktoś zagrał świetny mecz, a potem został przyspawany do ławki.

8

@BaRcA!FaN Myślę, że EV sam nie rozumie swojego toku myślenia.

4

@BaRcA!FaN Jezeli teraz nie wygramy LM, to on musi odejsc. Phi, nawet jak wygramy to musi odejsc. On niszczy ten zespol.

1

@IronSanHybrid Najgorzej że w wypowiedziach Malcom strasznie zaufał Valverde i widocznie dobrze pracuję jak z Realem zagrał taki mecz.. można powiedzieć że jest naiwny ale jak Valverde go oleje to nie wybaczę!

3

@jedrek7000 Dwa najbliższe klasyki i LM zweryfikują naszego treneiro.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Real to nie jest jakiś super wyznacznik. Mają chyba najgorsza kadrę od lat.

0

@BaRcA!FaN Jak będzie kompromitacja w LM, tak jak w tamtym sezonie, to Valverde odejdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?