La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

6

Todibo w przywoływanym przez Redakcję wywiadzie powiedział, że "niech każdy zajmie się tym, co wychodzi mu najlepiej". Niektórym na Rambli chyba faktycznie najlepiej wychodzi narzekanie, bo robią to notorycznie, średnio kilka razy na mecz ;).
Ale jak już to robicie, to popierajcie to jakimiś sensownymi przykładami, bo po meczu było naprawdę ciekawie ;). (To taki mały wstępik).

A co do wczorajszego meczu:
Wiadome było, że to spotkanie będzie bardzo ciężkie. San Mames to zawsze trudny teren. Ale jak mówimy o słabym meczu Barcelony (bo faktycznie taki był), to nalezy również podkreślić o bardzo dobrej grze gospodarzy. Umiejętnie wytracali nas z uderzenia (między innymi faulami) i odnieśli sukces jakim było urwanie punktów.
Nasza gra: brak pomysłu i pójścia do przodu, choć Athletic faktycznie tego nie ułatwiał. Nie zwalalbym winy na pomoc, bo podobnie obsadzona była na przykład z PSV na wyjeździe, albo z Espanyolem na Cornella. Chociaż trzeba zwrócić uwagę na to, że w tamtych meczach dostępny był Alba, którego wkład w ofensywę jest nieoceniony.
We wczorajszym meczu mocno poczuliśmy brak Arthura, którego Vidal może w pewnym stopniu zastąpić, ale wczorajszy mecz miał katastrofalny. Arturo przyda się na pewno z Lyonem, czy z Sevillą na wyjeździe, ale powrót Brazylijczyka na Klasyk/i byłby świetna wiadomością.
Teraz piłkarze będą mieli chwilę odpoczynku, mecz z Valladolid trzeba po prostu wygrać, a potem już czas na Ligę Mistrzów.
Będzie dobrze.
Vamos!!!
:D

17

@VamosRakieta Brak Alby i Semedo na nowej pozycji, brak Arthura, brak Dembele od pierwszych minut, który wchodzi po kontuzji, Coutinho, Busquest, Suarez absolutnie poza formą, Messi, który się jeszcze oszczędzał po urazie, do tego mecz na obcym terenie z niewygodnym przeciwnikiem, który często przerywał grę faulem i jeszcze Vidal miał jakiś trefny mecz. WSZYSTKO TO się składa na ten remis.

14

@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak. Ten remis i tak nie jest zły, za co trzeba podziękowac naszym liniom lotniczym Stegen Airlines ;).

0

@MesQueUnClub_87 Jesli MEssi oszczedzial sie po urazie, to dlaczego nie mogl zagrac w to miejce od poczatku Malcom?

3

@KingKahuka Bo sztab medyczny zezwolił a sam zawodnik wyraził chęć gry, jeśli te dwie rzeczy się zgadzają to dla Valverde sprawa jest prosta.

0

@MesQueUnClub_87 No i widzielismy efekty wczoraj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?