La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

0

Myślicie że rewanż z Lyonem pokaże tvp?

konto usunięte

9

@ousmanedembele10 Mając do wyboru mecz Lewego z Liverpoolem? Musielibyśmy przegrać 4:0 w pierwszym meczu.

0

@Kompletny To wtedy by powidzieli, ze rozstrzygnięte spotkanie. Rok temu Real wygrał z Juve 3:0, Sevilla grała w z Bayernem. Mial być w tv mecz Realu z Juve, ale zmienili, bo debile powiedzieli "Real wygrał z Juventusem 3:0, mecz rozstrzygnięty, więc damy Seville z Bayernem". Sevilla wtedy zremisowala 0:0 z Bayernem, a Real przegrał 1:3 z Juve. To debile są i dadza Robercika, bo POLAK RODAK

konto usunięte

0

@erykkanciano1233 Tak rozstrzygnięte jak mecz z PSG dwa lata temu. Teraz przy 1:0 w rewanżu trener pewnie kazałby bronić wyniku, ale Lyon to słabszy zespół od Paryżan, a remontadę wszyscy dalej pamiętają i mogą oczekiwać powtórki. W przypadku Realu były znacznie mniejsze szanse, że dadzą rywalom odrobić straty.
Co jak co, ale mecz z Ajaxem akurat udało im się dobrze wygrać. A półfinał z Realem w zeszłym sezonie to według wiadomości oglądało u nich ponad 3 miliardy osób.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?