La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

konto usunięte

8

wyniki to jedno a styl gry to drugie, ale na chwile obecną nie da się zaprzeczyć że taki Ajax, Barcelona B czy chociażby Napoli Sarriego sprzed roku-dwóch grają sto razy ładniej dla oka niż obecna Barca. Wszyscy stoją jak widły w gnoju i tylko Alena/Arthur coś próbują z gówna ulepić, ewentualnie Alba zapiernicza po lewej w nadziei że Messi go znajdzie. Natomiast w Barcelonie B, starym Napoli albo teraz w Ajaxie piłka chodzi szybko jak po sznurku, każdy biega i pokazuje się do gry, dryblingi żeby wypracować pozycje... Niebo a ziemia

0

@barcajax Bvb też ładniej gra

konto usunięte

0

@barcajax I co taka gra im daje?

konto usunięte

0

@barcajax Wynik niby najważniejszy, ale szkoda że Barcelona utraciła to z czego słynęła najbardziej, czyli tej filozofii.

1

@PrinceDamon Radość oglądajacym :)

konto usunięte

0

@PrinceDamon no nie wiem co im daje taka gra, prowadzenie w meczu z realem?

konto usunięte

0

@ArterkHD Inne kluby dają radość swoim kibicom na koniec sezonu.

konto usunięte

0

@PrinceDamon może idź lepiej kibicować psg albo bayernowi

konto usunięte

0

@barcajax czemu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?