La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

6

Nie rozumiem ludzi którzy robią sobie nadzieję przed Ajaxami, Neapolami, Wolfsburgami, Schalkami i Romami, przecież każdy tak naprawde wie jak sie to skończy

21

@Gibbon_FCB Kończy się jak Roma rok temu z Barceloną? To masz na myśli? To jest futbol, póki piłka w grze wynik jest otwarty..

1

@Gibbon_FCB W sumie w LM ciężko o takie przypadki żeby takie kluby wywalaly potentatów, dobra, Roma w poprzednim roku ale to bardziej wyjątek potwierdzający regułę

0

@SeeleyBooth Kończy się tym że Real zdobywa LM

2

@SeeleyBooth My akurat spier... śmy sprawę z Romą, ale jeśli ktoś się nastawia, że zespoły takiej klasy pokonają Real i to w LM, to jest w dużym błędzie.

1

@daniel32778 Dlaczego Real miałby również nie spier.... sprawy? Zrozumcie, że to jest piłka nożna i absolutnie wszystko jest możliwe. Każdy, nawet najodleglejszy scenariusz.

1

@SeeleyBooth Tylko ze taka Roma to sie trafia raz na wiele spotkan z Barca / Realem

Jak Barca grywala z Leverkusenami, Szachtarami, Stuttgartami czy nawet z Schalke (2008) to tez przechodzila.

Ale oczywiscie w teorii wszystko jest mozliwe

0

@mekston Tylko, że nawet jeśli rzadko, to się trafia i w tym leży całe sedno mojego wywodu.

0

@SeeleyBooth Tak - teoretycznie wszystko jest mozliwe ale na tej zasadzie nigdy nie ma co wyrazsc opinii bo wszystko sie moze zdarzyc. (a jednak pewne rzeczy dzieja sie od lat - tu np mam na mysli rizgrywki ligowe)

0

@mekston Po części masz rację. Istnieje jednak różnica między przykładowo 'Ajax ma małe szanse i Real powinien awansować bez większego problemu' niż 'Nie rozumiem ludzi którzy robią sobie nadzieję przed Ajaxam'.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?